O Firmie

NASZA HISTORIA

PARTNER KAMIENIA

Partner Kamienia wyróżnia się na rynku Dolnego Śląska jako nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się marka w branży kamieniarskiej. Jako entuzjaści i specjaliści w dziedzinie kamienia naturalnego, czerpiemy z dwudziestoletniego doświadczenia, które pozwala nam na ekspertyzę w zakresie sprzedaży oraz obróbki kamienia.

W poszukiwaniu najwyższej jakości płyty granitowe, podróżujemy po całym świecie. Szczególnie cenimy sobie nasze relacje z kopalniami granitu w Azji, gdzie osobiście nadzorujemy selekcję i jakość kamienia. Materiały te są następnie transportowane do Polski, by ostatecznie znaleźć swoje miejsce w naszym centrum dystrybucyjnym w Rzeszotarach, malowniczo położonym niedaleko Legnicy i Lubina.

Nasz punkt ekspozycyjny kamienia wyróżnia się na rynku. Oferujemy unikalną wystawę nagrobków, dostępną zarówno wewnątrz, jak i na zewnętrznej ekspozycji przy głównym wejściu do naszej firmy. Nasze wyroby z granitu doskonale prezentują się w przestronnych i komfortowych wnętrzach salonu.

Serdecznie zapraszamy każdego, niezależnie od miejsca pochodzenia, na aromatyczną kawę i rozmowę z naszymi specjalistami w dziedzinie kamienia naturalnego. Jesteśmy ekspertami również w zakresie granitu budowlanego.

Oferujemy funkcjonalne rozwiązania do aranżacji wnętrz domów, apartamentów oraz obiektów publicznych, gdzie wykorzystujemy tylko kamień naturalny najwyższej jakości. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji projektów z granitowymi blatami kuchennymi, schodami i parapetami. Nasi konsultanci z chęcią udzielą szczegółowych informacji i pomogą w każdej kwestii, w naszym biurze w Rzeszotarach, sercu Zagłębia Miedziowego. Kamień naturalny to nasza pasja, symbolizujący trwałość i elegancję.

Zespół naszych pasjonatów granitu z nieukrywaną chęcią służy radą, pomagając wybrać optymalne rozwiązania wykorzystujące kamień naturalny w każdym projekcie.